Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

kontakt

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Goodgame empire

Big Farm betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
GameSource.cz je novým herním portálem, na kterém najdete jen ty nejlepší online hry. Naším cílem je tvořit přehledný portál, jenž neobtěžuje hráče zbytečnými reklamními plochami a nabízí aktualizovanou databázi kvalitních online her, které pečlivě vybíráme.

Chceme tento portál postupně zlepšovat a hráčům nabízet co nejpříjemnější prostředí, proto budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše připomínky nebo nápady, které pomohou zlepšit tento server.

Spouštění her

Hry, které jsou na GameSource.cz jsou zcela zdarma a spustíte si je rovnou ve vašich prohlížečích. Pokud vám hry nejdou spustit, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Adobe Flash Player, respektive Adobe Shockwave, který vyžadují některé náročnější hry.

Diskuze

Server GameSource.cz nabízí také vlastní diskuzní fórum, které naleznete na adrese www.gamesource.cz/forum, kde můžete diskutovat jak o nových online hrách, tak o vývojových studiích, jenž vaše oblíbené hry vytvářejí a nebo si jen tak s ostatními vyměňovat názory.

Napište nám

GameSource.cz
mail: info@gamesource.cz
sítě: Facebook, Twitter

Administrátoři

Pokud budete mít technický dotaz, nebo najdete na tomto webu chyby, můžete napsat našim správcům, odborníkům, kteří se postarají o okamžité odstranění chyb, případně zodpoví vaše otázky.

Leoš Fiala - šéfredaktor a správce webu
leo.fiala@email.cz

Martin Zíka - programátor a technický dohled
martin@aionet.cz

Přidejte se do naši skupiny