Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Disaster will strike

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Goodgame empire

Big Farm betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 2076 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Disaster will strike V parádní logické hře Disaster will strike se ocitnete na opuštěném ostrově, kde se vyskytuje nesčetné množství dynosauřích vajec, ze kterých se brzy vyklubou nenasytní predátoři. Vaším úkolem je zničit všechny dinosauří vajíčka, ještě dřív než se z nich vyklubou předátoři a zachránit lidstvo. Pro splnění cíle, budete mít k dispozici různé přírodní živly od tornád až po zemětřesení. Díky těmto živlům a různým předmětům, které se nachází přímo ve hře Disaster will strike musíte zlikvidovat nebezpečné zárodky krvežíznivých bestií. Online hra Disaster will strike Vás zaujme originálním pojetím a chytlavostí. Tak s chutí do hry, zničte všechna vajíčka a do komentářů se pochlubte, které kolo Vám dělalo největší problémy...


Ovládání

Myší

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Potion Bar
Potion Bar

Zkuste vést magický bar a připravovat různé elixíry na přání.


postřehové
spuštěno: 1778

přidáno: 14.03.2011
hodnocení: 75%

Sport Smash
Sport Smash

Skládejte vodorovné a svislé řady sportovních míčů.


logické
spuštěno: 1712

přidáno: 24.02.2011
hodnocení: 0%

Tarzan v pralese
Tarzan v pralese

V této oddechové skákačce se ocitnete v hlubinách džungle.


skákačky
spuštěno: 1849

přidáno: 22.03.2011
hodnocení: 37%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.