Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Zákony schválnosti 7

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1904 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Zákony schválnosti 7 Zákony schválnosti 7 je hra, která představuje parádní a srandovní adventuru. Snad každý z nás zažil ne jeden den, kdy si od samého rána říkal, že vůbec vstával. Nic není tak, jak má být a všechno co se může pokazit, se pokazí. Na co sáhnete to zničíte a každý pokus něco napravit to jen zhorší. Váším úkolem ve hře Zákony schválnosti 7 je tak, jako ve všech předchozích dílech Zákony schválnosti, připravit nebohému hrdinovi takový den blbec, že na něj do smrti nezapomene. Mladý blonďák chtěl na pláži strávit příjemné odpoledne se sklenkou dobrého aperitivu a pohledem na odhalené vnady mladých dívek. Ovšem na scéně se objevíte vy v roli škodolibé a zákeřné skety a vaším jediným cílem je nebohému turistovi jeho den pokazit tak, jak jen to bude možné. Ve hře Zákony schválnosti 7 se nachází spousta předmětů, které se dají báječně využít pro vaše nekalé plány. Tak povolte uzdu vaší fantazii vymyslete všechny lumpárny a zlotřilosti, které lze napáchat. Hra Zákony schválnosti 7 vás určitě nadchne a nebudete se od ní chtít odtrhnout, dokud se vám nepodaří sestrojit všechny dostupné pasti, které nebohého turistu úplně odrovnají... Můžeme vám nabídnout i jiné srandovní online hry třeba Mushroom Madness 3 a Beaver River Dance . Pro příznivce Zákonů schválnosti náš herní portál GameSource.cz nabízí i jiné díly, zkuste třeba Zákony schválnosti 6, nebo Zákony schválnosti 5.


Ovládání

Myší

Kategorie

srandičky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Ambush
Ambush

Ambush - rozsekejte všechna nacistická vojska a vyhrajte druhou světovou..


strategické
spuštěno: 2396

přidáno: 05.04.2012
hodnocení: 89%

Defender of The Crown
Defender of The Crown

Jedna z prvních strategických her, která nabízela obrovské možnosti.


strategické
spuštěno: 1689

přidáno: 12.02.2011
hodnocení: 0%

Bowling
Bowling

Zahrajte si parádní sportovní hru bowling na Vašem počítači.


sportovní
spuštěno: 1639

přidáno: 07.01.2011
hodnocení: 10%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.