Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Runner


Spustit hru!

Spuštěno: 2918 ×

Hodnocení: 94%

Popis hry

Runner V této 3D hře budete mít za úkol jedniné - ujet svým autem pronásledovatelům. Po celém městě se jich však hemží spousta a vy musíte dávat pozor, aby vám nezničili auto. Dívejte se také na stav vaší nádrže, po městě sbíráte body, které vaši nádrž doplňují.


Ovládání

Šipky

Kategorie

akční 3D hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

3D Motorbike Racing
3D Motorbike Racing

Máte rádi rychlé stroje na dvou kolech? Potom je tato hrá právě pro vás!


závodní
spuštěno: 2839

přidáno: 04.04.2011
hodnocení: 94%

Brave Chicken
Brave Chicken

Snězte všechno jídlo po cestě a proskákejte se až na vrchol.


skákačky
spuštěno: 2842

přidáno: 03.03.2011
hodnocení: 0%

Counter Strike
Counter Strike

Zahrajte si jednu z nejhranějších her Counter Strike ve flash verzi.


střílečky
spuštěno: 2842

přidáno: 02.01.2011
hodnocení: 64%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.